Wyjdź na spacer z pieskiem

 Prezentowany serwis jest bardziej ciekawostką niż propozycją zarobienia paru groszy. Dostępność oferty ograniczona jest do terytorium Stanów Zjednoczonych, więc tylko amerykańska polonia jest w stanie wrzucić parę dolców do domowego budżetu.

 Witryna to Jogsfordogs.com a praca polega na poświęcaniu pieskom „właścicieli” trochę uwagi. Celem jest nie tylko wychodzenie na spacer lecz przede wszystkim zapewnieniu pociechom trochę ćwiczeń. “Find runner” jest wymownym określeniem pracobiorcy.

zarabianie na zwierzętach

 Osoba zdecydowana na “spacer” powinna dopilnować zwierzęciu minimum 45 minut ćwiczeń dziennie. Oczywiście nie zawsze wymagane jest bieganie z psem a bardziej zapewnienie ruchu innego niż zwykły spacer. Osoby zatrudnione korzystają ze specjalnej aplikacji monitorującej aktywność, czas i postęp.

 Wypłata następuje tylko na konto bankowe a przeciętny zarobek to około 25$ za poświęcenie 30-60 minut swojego czasu. Jest to bardzo ciekawa forma zarobienia pieniędzy, zwłaszcza dla osób które i tak uprawiają jogging.

Może Ci się również spodoba