Pracuj z Amazon Flex tak długo jak tylko chcesz– USA

Amazon Flex to ciekawa propozycja koncernu skierowana do zwykłych użytkowników. Firma oferuje wynagrodzenie z przedziału $18-25 za godzinę pracy, w zamian za rozwożenie paczek do klientów.

 Niestety informację powyższą należy w tej chwili traktować jako ciekawostkę, bowiem usługa jest dostępna tylko w USA i również w niektórych rejonach. Jednak jak podaje Amazon będzie ona obejmowała większy zasięg. Teraz Seattle następnie zostanie rozszerzona do Manhattan, Baltimore, Miami, Dallas, Austin, Chicago, Indianapolis, Atlanta and Portland.

Zarabianie z amazonem

 Aby zarabiać należy posiadać samochód, telefon z Androidem, czystą kartotekę oraz mieć skończone 21 lat. Obecnie jedyną słuszną metodą przewożenia paczek jest samochód ale w przyszłości będzie możliwe dostarczanie przesyłek rowerem lub nawet pieszo.

 Dziennie pracować można przez 2, 4, 8 godzin lub od razu ustawić ciągłą 12h dostępność. Towar jest rozwożony w pobliżu użytkownika do odległości jaką wcześniej zadeklarował. Zawartość dostarczanych paczek to w zasadzie artykuły spożywcze inaczej mówiąc Amazon Prime. Zgodnie z zapowiedziami asortyment zostanie niedługo poszerzony o kolejne kategorie produktów.

Może Ci się również spodoba