Zarabiaj z RedGage

Pisanie, Pisanie i jeszcze raz Pisanie 🙂 , czyli Redgage serwis dający zarobić na własnoręcznie napisanych tekstach. Do niedawna wystarczyło zwyczajnie się zarejestrować na stronie, obecnie należy podać imię, mail i oczekiwać na akceptację bądź odrzucenie wniosku o konto. Odpowiedź powinna przyjść w ciągu tygodnia.

Zarabianie na pisaniu.

Pisanie na redgage może przybrać formę blogu. Posty powinny zawierać przynajmniej 300 słów. Serwis umożliwia wykorzystanie treści z własnych blogów. Dobrze jest wrzucać fotografie, które mogą zostać oznakowane jako featured i umieszczone na stronie głównej. Jest to jedna z metod na zwiększenie ilości odsłon artykułów, plus kilka dolców bonus za “feature”.

RedGage jest oparty na systemie pey per view. 1000 odsłon to jakieś 50 centów (nieoficjalne dane). Dodatkowo strona płaci za publikowaną treść, oznakowaną jako “featured” oraz za wygrane w konkursie ( odbywa się codziennie wygrana 25$).

Minimum do wypłaty to 25$. W momencie osiągnięcia tego pułapu, serwis wysyła użytkownikowi kartę Visa, ważną jeden rok. Opinie mogą być różne ale raczej trudno to nazwać eleganckim rozwiązaniem. Zwłaszcza dla osób pragnących posiadać pieniądze na koncie.

Minusem tego rozwiązania jest także opłata za wydanie karty równa 5$. Pobierana jest również 5% opłata za przelanie pieniędzy na konto.

Karta może być wykorzystana do zakupów na całym świecie. Mając na uwadze brak czystej gotówki na naszym koncie warto zadać pytanie czy warto się zarejestrować ?

Z pewnością tak, ale z większym nastawieniem się na promowanie własnych tekstów w innych miejscach. Redgage nie jest zbyt restrykcyjny w umieszczaniu linków do innych źródeł.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Przelew na kartę Visa RedGage. Minimum 25$.
4. Zarabiamy na: Pisaniu tekstów.
5. Strona WWW redgage.com

Może Ci się również spodoba