Solidna zapłata za jeden tekst

 Artykuł jest uzupełnieniem materiału zawartego we wcześniejszym wpisie czyli jak zarabiać na pisaniu po angielsku.


KnowledgeNuts jest interesującą i sympatyczną stroną. Tematyka jest bardzo rozległa. Najlepiej (czytaj szybko) sprzedają się treści dlaczego jest tak .. , kilka powodów aby .. . Napisany artykuł powinien być oryginalny i zawierać nie mniej niż 500 słów. Jeśli natomiast jest na podstawie “czegoś” należy podać źródło. Stawka to 10$ płatna na PayPal lub Bitcoin.

Zarabiaj na artykułach.

 Cracked jest witryną z trochę nietypowym sposobem akceptacji tekstu. W serwisie należy się zarejestrować a następnie udać się na forum. Miejscem łączącym autorów z edytorami serwisu.

Zarabianie na tekstach

 Tutaj należy zaprezentować jeden bądź kilka pomysłów na publikacje. Moderatorzy wybierają interesujące tematy i proszą o kontynuowanie, czyli napisanie artykułu. Dobra treść jest warta 50$.

 Osoby zajmujące się modelarstwem kolejowym lub potrafiące napisać wciągający artykuł powinny zainteresować się stroną Model Railroad Hobbyist. Autorzy serwisu pod tym adresem informują jakich aktualnie tekstów poszukują. Jednak warto zwrócić uwagę na pierwszą linijkę 3000 słów + 10 zdjęć jest warte w przybliżeniu 230$.

Szybka Charakterystyka Serwisów
no
1. Język Stron EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Przelew na PayPal / Bitcoin.
4. Zarabiamy na: Pisaniu tekstów.
5. Artykuły wrzucamy do  KnowledgeNuts / Cracked
6. Wysokość Zarobku Maksymalnie ModelRailroad(230$)/KnowledgeNuts(10$) /Cracked(50$).

Może Ci się również spodoba