Zarabianie na Captcha

Strona Kolotibablo podobnie jak Megatypers oferuje pewne wynagrodzenie w zamian za przepisywanie znaków znajdujących się na dostarczonych obrazkach.

zarabianie na captcha

Nie jest wymagane zaproszenie. Po rejestracji konieczne jest zapoznanie się z prostymi regułami serwisu. Dotyczą poprawności wpisywanych znaków. Ponieważ jest to witryna rosyjska część liter jest w cyrylicy. Użytkownicy łacińscy wciskają w takim przypadku can’t read lub alt+q.

Bardzo ważne jest przestrzeganie warunków ponieważ niektóre z nich kończą się automatycznym banem konta. Lżejsze przewinienia to blokada konta na kilka godzin.

Warto pamiętać o godzinach pracy. Wyższe stawki podobnie jak w Megatypers oferowane są w godzinach nocnych. Zaletą serwisu jest minimalna i zarazem automatyczna wypłata wynosząca 1$.

zarabianie na przepisywaniu  tekstu z obrazków

Czy jest to SCAM ?, trudno o jednoznaczną odpowiedź, jednak zarabianie przez internet zawsze wiąże się z ryzykiem niewypłacalności danego serwisu. W tym przypadku owe ryzyko nie jest duże a gotówkę po osiągnięciu niewysokiego minimum lepiej od razu wypłacać.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM  ?
3. Płatności PayPal / Webmoney / Payoneer / Okpay / Bitcoin. Minimum 1$.
4. Zarabiamy na: CAPTCHA
5. Strona WWW kolotibablo.com

Może Ci się również spodoba