Twórz nadruki na koszulki, czapki …

Serwis cafepress oferuje podobną funkcjonalność do zazzle z jedną drobną różnicą, otwarcie własnego sklepu jest tutaj opcją nie koniecznością. Wystarczy uploadować własną grafikę, zdjęcia a serwis zajmie się przygotowaniem odpowiednich produktów oraz promocją.

Witryna dysponuje także własnym nieskomplikowanym narzędziem do tworzenia nadruku. Do dyspozycji jest tekst oraz gotowe obrazki (lub upload). Asortyment artykułów dostępny w Cafepress jest odrobinę większy w porównaniu do konkurującego zazzle.

Natomiast jeśli już ktoś zdecyduje się na otworzenie sklepu, musi ustawić kilka opcji konfiguracyjnych (jak chociażby podanie przyczyny otwarcia sklepu):

  • Nazwy sklepu,
  • Unikalnego ID / URL jak cafepress.com/moje_unikatowe_ID,
  • Opisu sklepu,
  • Powód otwarcia sklepu,
  • Formatki sklepu,
  • Kategorii oferowanych produktów ( Dorośli, dzieci, przedmioty).

Dodatkowo jest możliwość zmiany wyglądu sklepu nie tylko za pomocą gotowych szablonów lecz również poprzez kod HTML&CSS. Warto pomiętać o ustawieniu adresu email do wypłat na PayPal lub dane adresowe dla cheku.

Zarabianie na tworzeniu nadruków

Koniecznie jest także wypełnienie i odesłanie formularza podatkowego W8. Jak wygląda zarabianie ?, wystarczy zaproponować cenę produktu z własnym nadrukiem. Cena powinna być wyższa niż cena “base price”. Różnica trafia do naszej kieszeni.

Artykuły (lub/oraz sklep) dostępne w sklepie należy promować samodzielnie.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności PayPal / Check. Minimum do wypłaty 25$.
4. Zarabiamy na: Produktach z własnym nadrukiem koszulki/kubki/czapki ….
5. Strona WWW www.cafepress.com

Może Ci się również spodoba