Zarabianie na modzie – sprzedaż ubrań włanych i nie tylko …

 Wiele osób z pewnością nieraz zastaniawia się gdzie może sprzedać ubrania, zaprojektowane i wykonane od podszewki przez siebie. Z mniejszym lub większym powodzeniem można próbować dokonać transakcji na allegro, ebay i bez liku innych sprzedażowych multipleksów.

 Jednak bardziej naturalnym procesem jest ograniczenie się tylko do użytkowników zainteresowanych wyłącznie tym tematem. Poniżej zestawienie kilku serwisów nastawionych wyłącznie na handel ciuchami lub też oferujących taką możliwość. Warto zaznaczyć, że ubrania nie koniecznie muszą być wykonane przez sprzedającego. Część stron posiada również opcje sprzedaży używanych ciuchów.

 Poshmark – Nietypowa rejestracja podczas, której pojawiają się pytania o „wymiary” między innymi numer buta, niestety ograniczona tylko do terytorium Stanów Zjednoczonych. Serwis udostępnia aplikację na Android/Iphona umożliwiającą bezproblemową oraz szybką sprzedaż. Wystarczy zrobić zdjęcie podać cenę, rozmiar itp. i gotowe.

Zarabianie na modzie

 Poshmark organizuje również aplikacyjne “imprezy” trzy razy w ciągu dnia. Jest to miejsce oraz czas gdzie zainteresowane osoby dostają możliwość podzielenia się swoimi wyrobami, akcesoriami i jednocześnie dokonać udanej sprzedaży.

 Portal przejął całą logistykę, czyli dostarczenie towaru od sprzedawcy do kupującego. Dzięki temu koszt dostawy to przeważnie(decyduje waga) 5$(płaci kupiec). Prowizje Poshmark to 2,95$ dla obrotu do 15$. Sprzedaż powyżej 15$ równa jest stałej opłacie wynoszącej 20% od wartości produktu.

 Threadflip.com – Witryna podobnie jak Poshmark zorientowana jest tylko na użytkowników z USA. Sprzedawać można tylko “nowe” (wykonane samodzielnie) rzeczy zgodne z wytycznymi serwisu np. ubrania kobiece, biżuteria, torebki, kapelusze, dodatkowe akcesoria itp. Nie akceptowalne są wszelkie wyroby dla mężczyzn bądź dzieci. Prowizja to zawsze 20% wartości sprzedaży. Koszty wysyłki pokrywa zależnie od wybranej opcji kupujący lub sprzedawca.

zarabianie na ubraniach

 Recycleyourfashions.com – Serwis umożliwia pozbycie się nieużywanych ciuchów za darmo lub poprzez sprzedaż. Jednak w obu przypadkach konieczna jest ocenienie wartości oraz przydatności odzieży do ponownego użycia. Recycleyourfashions jest wyłącznym odbiorcą ubrań użytkowników i wszelkie formalności odbywają się tylko z serwisem.

sprzedaż ubrań

 Tradesy.com – Kolejny interesujący portal jednocześnie tylko dla rynku amerykańskiego. Jednak twórcy strony podkreślają, że pracują nad zwiększeniem zasięgu wspieranych państw.

zarabianie na ciuchach

 Możliwa jest sprzedaż nowych oraz używanych ciuchów niestety tylko kobiecych + torebki, buty, akcesoria kobiece itp. Tradesy nie sprzedaje żadnych kategorii męskich, dziecięcych oraz rzeczy podszywających się pod znane marki. Serwis bardzo ułatwia sprzedaż, wysyła gotowy kit potrzebny do zapakowania oraz nadania paczki. Od wartości sprzedaży pobierana jest stała opłata w wysokości 7%.

 Szafa.pl – Pewnie największy polski serwis, gdzie użytkowniczki mogą nie tylko podzielić się swoją “stylizacją” ale także sprzedać bądź wymienić swoje ciuchy nowe jak również używane. Proces dodania przedmiotu jest prosty wystarczy kliknąć widoczny przycisk dodaj wybrać akcję wymień/sprzedaj (lub pokazać własny ciuch, dodać poszukiwany przedmiot, zaprezentować swój styl). Handel lub wymiana odbywa się tylko pomiędzy użytkownikami i to oni ustalają warunki dostawy oraz pokrycie kosztów dostawy.

Zarabianie na modzie

 Vinted.pl – Bardzo zbliżony serwis do szafy. Akceptowalne są ciuchy nowe lub używane tylko i wyłącznie damskie. Dopuszczalna jest również wymiana oraz oddanie/podarowanie odzieży. Natomiast nie zezwala się na zamieszczanie ogłoszeń typu poszukuję. Transakcja odbywa się pomiędzy stronami zainteresowanymi.

sprzedaż ciuchów

 Stylio.pl – Z punktu widzenia użytkownika witryna posiada podobną funkcjonalność do szafy.pl oraz vinted.pl. Warunki sprzedaży jak też wymiany zbliżone z jedną różnicą, dozwolone są kategorie ubrań nie związane tylko z tematyką kobiecą.

zarabianie na modzie

 Ibutik.pl – W zasadzie jest to platforma ogłoszeniowa z naciskiem na obrót ciuchami. Inne kategorie to akcesoria domowe, prasa, antyki, kosmetyki …  oraz usługi. Wystawienie ogłoszenia jest bezpłatne.

sprzedaż ubrań

Może Ci się również spodoba