Zarabianie na odsłuchiwaniu muzyki

Strona MusicXray przeznaczona jest dla trzech kategorii użytkowników, zwykłych tak zwanych fanów, artystów ( twórców muzyki ) oraz profesjonalistów z branży.

Podstawowym celem serwisu jest ułatwienie autorom startu. Mogą wrzucić swój utwór i otrzymać recenzje od zawodowców, między innymi co i jak należy usprawnić. Czas oczekiwania na werdykt nie powinien przekraczać 45 dni.

Natomiast zwykli użytkownicy otrzymują ciekawą formę dorabiania drobnych kwot w zamian za słuchanie muzyki oraz wystawieniu recenzji. Zarabianie przypomina trochę serwisy PTC gdzie za każde kilkusekundowe wyświetlenie reklamy użytkownicy dostają skromne wynagrodzenie.

Zarabianie na muzyce

Naliczanie honorarium przez Musicxray wygląda podobnie, odsłuchanie 30 sekundowej ścieżki jest warte 0.1$. Oferowana stawka wprawdzie nie zachwyca ale jest znacznie wyższa od propozycji nawet najbardziej popularnych buxów.

Warto wspomnieć o sposobie rejestracji, niestety trzeba posiadać konto na facebooku aby uczestniczyć w programie. System prosi nas również o podanie 5 kategorii muzycznych jazz, rock, pop itp oraz nazwy 10 ulubionych artystów. Na tej podstawie tworzony jest profil preferencyjny użytkownika wykorzystywany do podsyłania odpowiednich utworów.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności PayPal. Minimum do wypłaty 20$.
4. Zarabiamy na: Odsłuchaniu i wystawieniu ocenu otrzymanych utworów o wartości 0.1$ każdy.
5. Strona WWW www.musicxray.com

Może Ci się również spodoba