Zarabianie na pomocach dla studentów

Strona AYCC jest marketem łączącym studentów poszukujących pomocy w rozwiązaniu problemu oraz nauczycieli online. Uczniowie publikują swoje pytania oraz ustalają cenę za odpowiedź/i.

Problemy postawione przez studentów są rozsyłane/widoczne do/dla wszystkich wykładowców, których obowiązkiem jest rozwiązanie postawionego zagadnienia w sposób najbardziej przyjazny.

Odpowiedź zwrotna wygląda podobnie. Przygotowane pomoce spływają do ucznia, który następnie wybiera najlepiej wykonaną. Nie posiada on jednak dostępu do całej treści. Widoczna jest tylko część pracy. Dobrą stroną całego przedsięwzięcia jest to, że wszystkie przygotowane pomoce zostają na stronie i mogą być sprzedawane w nieskończoność. Wykładowca również ustala własną cenę więc w ostateczności obie strony muszą zaakceptować/ustalić wspólne honorarium.

Końcowe wynagrodzenie autora to zaakceptowana wartość minus 25% opłaty serwisu od ustalonej ceny. Brak jakichkolwiek zwrotów pieniędzy, wszelkie spory rostrzygane są na linii uczeń-nauczyciel.

Tyle teorii, w praktyce dobrze jest samemu wyszukiwać zadań korzystając z dostępnej wyszukiwarki oraz pamiętając o zaznaczeniu terminu zakończenia pracy (deathline). Wyniki wyszukiwania mogą a raczej powinny uwzględniać również wynik bez odpowiedzi, aczkolwiek wynik z dostarczonym materiałem(tuturiałem) nie jest równoznaczny z jego nabyciem przez ucznia.

Wyszukiwanie wsteczne zawiera wprawdzie wiele jak nie bardzo dużo zadanych pytań, jednak sporo jest tam SCAM-u nauczycieli pragnących zarobić na swoich poradach.

zarabianie przez internet

Wygląda to w ten sposób, że nauczyciel zadaje pytanie do którego jednocześnie przygotował odpowiedź :).

Warto dodać, że każdy nauczyciel jest oceniany, tak aby pomóc uczniom wybrać najlepszy materiał.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności PayPal. Brak minimum.
4. Zarabiamy na: Opracowywaniu pomocy dla studentów.
5. Strona WWW www.aceyourcollegeclasses.com

Może Ci się również spodoba