Zarabianie na relacjach z podróży

 Poniższa propozycja jest skierowana przede wszystkim podróżników posiadających pewne doświadczenie pisarskie ale i także do początkujących globtroterów z pasją do zwiedzania, eksplorowania i pisania.

 Matadornetwork to środowisko skupiające podróżników i pisarzy jednocześnie. Należy podkreślić, że strona nie służy promocji jakichkolwiek artykułów bądź usług związanych z podróżą. Doceniane są relacje z wędrówki, zdjęcia, wnioski, spostrzeżenia. Witryna jest również interesująca dla zwykłych użytkowników zarówno poszukujących konkretnych informacji jak i poczytania ciekawych reportaży.

 Gotowe artykuły należy podsyłać na adres. Aby zapobiec odrzuceniu na wstępie, warto sprawdzić na stronie obecność podobnych bądź identycznych tematów. Tekst nie powinien zawierać więcej niż 1500 słów. Nie dodawać zdjęć tylko zaznaczyć, że dostępne są na żądanie.

 Brak odpowiedzi po upływie 2 miesięcy należy uznać za odrzucenie materiału. Nie jest to równoznaczne z odrzuceniem autora tylko treści (wrzucać można kolejne artykuły). Wynagrodzenie za zaakceptowany tekst jest w granicach 20-25$(PayPal).

 Theexpeditioner.com to kolejna strona przeznaczona dla podróżników. Artykuły przeznaczone do publikacji powinny zawierać 1100-1300 słów. Napisane najlepiej w pierwszej osobie. Redakcja bardzo chętnie rozpatruje teksty typu top 10. Przyszłych kontrybutorów prosi się aby kładli nacisk na inspirowanie przyszłych podróżników do działania.

Zarabianie na pisaniu

 Wynagrodzenie to 30$ za tekst. Wskazane jest również podanie krótkiej informacji o sobie z linkiem lub linkami do własnej strony lub do dotychczasowych publikacji.

 Plum Deluxe poszukuje regularnie pisarzy skierowanych na tematykę podróżniczą. Natomiast nie jest to jedyna rozpatrywana kategoria. Na chwilę obecną przyjmowane są artykuły powiązane z życiem w Stanach (US Weekend Getaways), z życiem towarzyskim (Themed Entertaining / Occasions), tematyka cherbarciana (Tea Time Topics) oraz teksty nawiązujące do życia duchowego, stanu umysłu (Spiritual/Mindset/Well-Being).

Zarabianie na podrózy

 Więcej szczegółów tutaj, gdzie również dostępny jest formularz aplikacyjny. Nie wysyłamy gotowego materiału od razu tylko propozycję plus kilka dodatkowych informacji. Serwis płaci 30$ (PayPal) za tekst.

Może Ci się również spodoba