Zarabianie na koszulkach z własnym nadrukiem

Redbubble to kolejny serwis mogący z powodzeniem posłużyć do zarobkowania na własnej grafice lub zestawu grafika+produkt. Funkcjonalnością przypomina Zazzle, CafePress.

Rejestracja jest otwarta dla każdego (Polska również). System jednak prosi o podanie podstawowych informacji o sobie + sposób płatności (tylko raz ustawiany, bez możliwości późniejszej modyfikacji).

Narzędzia z których warto skorzystać to Google Analytics, thank you page w prostej wersji + możliwość promowania własnych profili społecznościowych. Bardzo interesująco została rozwiązana płatność. Otóż wszystkie kategorie produktów zostały umieszczone na jednej stronie z ofertą cenową oraz akceptowalnym przedziałem marży użytkownika ( standardowo 20%).

Zarabianie na koszulkach

Autorzy grafiki mogą skorzystać z produktów takich jak t-shirty, ubrania dla dzieci, obudowy telefonów, naklejki, plakaty, kartki, poduszki, kubki, torby … Akceptowalne pliki projektów to jpg oraz png. Maksymalna pojemność jednego pliku to 300MB. Dokładne kryteria jakościowe (rozdzielczość + wielkość) z uwzględnieniem przeznaczenia (typu produktu) dostępne są na stronie.

W sieci krążą różne opinie o serwisie również negatywne jak zamknięcie konta i korzystanie z prac autora bez zezwolenia. Jednak mając na uwadze nie przerwaną działalność od 2006 tego typu stwierdzenia wydają się mocno przesadzone. Część pozytywna z kolei odnosi spore sukcesy z Redbubble w porównaniu do konkurencyjnego Zazzle.

 

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności PayPal / Konto Bankowe / Check. Minimum 20$.
4. Zarabiamy na: Sprzedaży grafiki lub gotowego zestawu grafika+odzież/produkt.
5. Strona WWW www.redbubble.com

Może Ci się również spodoba