7 stron płacących za surfowanie po internecie

 Zestawienie stron wynagradzających użytkowników między innymi za przeglądanie stron internetowych przez określony czas, wyszukiwanie informacji, ankiety, drobne zadania.

 Oczywiście wynagrodzenie nie jest wysokie, ale zdecydowanie bardziej opłacalne w porównaniu do powszechnych stron PTC. Witryny również określane są mianem Legit więc nie powinno być problemu z wypłacalnością . Należą jednocześnie do tych serwisów, które w powszechnej świadomości umożliwiają zarabianie przez internet lub „pracę w domu”.

 Cashfiesta – Rejestracja globalna(Polska też) bez żadnych warunków z wyjątkiem posiadania jednego konta. Zarabiamy przechodząc do zakładki Money Offers oraz wybranie oferty nakierowanej na właściwy kraj bądź też dla wszystkich “world”.

Zarabianie przez internet

 Wynagrodzenie to punkty dla których można przyjąć przelicznik 1000 punktów = 1$. Serwis oferuje także naliczanie honorarium dzięki poleconym aż do 8 poziomu (15%,7%,5%,5%,5%,3%,1%,1%). Wypłata odbywa się na konto PayPal lub czekiem dwa razy w miesiącu. Minimum potrzebne do spieniężenia to 50$ w obu formach płatności.

 Gomezpeerzone.com – Sposób wynagradzania użytkowników jest trochę odmienny, otóż serwis płaci za wykorzystanie mocy obliczeniowej komputera. Rejestracja jest otwarta dla każdego i wymaga podaniu paru informacji o sobie oraz pobraniu i zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji ( niestety tylko Windows).

Praca w domu

 Teraz należy oczekiwać zatwierdzenia konta ze strony Gomezpeerzone. Do tego czasu (długiego ..) status zarówno w aplikacji jak i na stronie widoczny będzie jako pending.

Zarabiamy na trzy sposoby:

  • Processing time Payments (Tylko aktywne peersy mogą w ten sposób zarabiać)
  • Referencjach, każda warta 1$ (aktywowany użytkownik),
  • Online Time – aplikacja powinna działać przynajmniej 20 godzin aby dzień był naliczony wart (0.08$).

 Ile można zarobić ? Nie ma oczywiście żadnych gwarancji ale miesięcznie użytkownik powinien wypłacić przynajmniej potrzebne minimum równie 5$. Na stronie znajduje się aktualny cennik w oparciu o czas oraz kraj. Wypłata na konto PayPal.

 Surfwithmoney.com – Dokładnie jak w tytule otrzymujemy wynagrodzenie za surfowanie po stronach. W skrócie użytkownik każdej witrynie poświęca dokładnie 15 sekund. Dosłownie surfowanie odbywa się na fali bez ingerencji. Strony jedna po drugiej ładują się automatycznie, jedyne opcje do skorzystania to pauza załadowanej „interesującej” strony.

Surfowanie po internecie

 Wynagrodzenie nie jest wysokie godzina to 0.35$/h. Marginalnym sposobem na dorobienie grosza są poleceni – 10% dla podstawowego poziomu (upgrade levelu płatny -15$). Minimum potrzebne do wypłaty to 35$ na PayPal, Skrill, Payza, BitCoin, Perfect Money, WiredPay, LiteCoin, EgoPay.

 Paymentsurf.com – Strona funkcjonalnością, interfejsem oraz warunkami bardzo zbliżona do surfwithmoney. Jedyna zasadnicza różnica do minimalny próg wypłaty równy 40$, reszta to copy and paste.

Surfowanie w internecie

 Mybrowsercash.com – Witryna nie zachwyca i nie zachęca swoim wyglądem ale zgodnie z informacjami „w sieci” należy do wypłacalnych. Zarejestrować może się każdy w tym użytkownicy z Polski. System prosi o pobranie i instalację aplikacji powiadamiającej o nowych zadaniach (tylko Windows). Oferty, Zadania, oglądanie stron -> to dostępne programy zarobkowe.

Zarabianie przez internet

Do otrzymania wynagrodzenia konieczne jest konto PayPal. Minimum do wypłaty to 19$.

 Zoombucks.com – To Kolejna bardzo interesująca strona, wizualnie atrakcyjna. Użytkowanie również jest całkiem przyjemne. Serwis to w zasadzie alternatywa dla Swagbucks, akceptuje bowiem użytkowników międzynarodowych. Zarobek jest punktowy w tak zwanej walucie ZB (zoombucks).

 Minimalny próg wypłaty to 500 ZB = 5$ na konto PayPal. Wynagrodzenie pieniężne nie jest jedyną formą wynagrodzenia. Istnieje bowiem system wymiany punktów na Amazon Gift, kupony rabatowe do wykorzystania w sklepach oraz produkty wyszczególnione na stronie.

Zarabianie przez internet

 Zarabiamy między innymi na korzystaniu z wewnętrznej przeglądarki, wypełnianiu ofert, ankiet, słuchaniu radia, oglądaniu video, granie w gry. Dobrze jest zainstalować toolbar powiadamiający o nadchodzących ofertach.

 Należy jednak zaznaczyć, że witryna jest przeznaczona przede wszystkim dla odbiorców z krajów anglojęzycznych, kolejnymi w kolejce są państwa starej unii jak FR, SP, DE i na samym końcu reszta świata. Podobnie prezentuje się ilość ofert zarobkowych. Potrzebne 500ZB to niewiele ale tak w praktyce mogą powiedzieć mieszkańcy USA ;(.

 Swagbucks.com – To kolejna propozycja ale tylko dla Anglojęzycznych Państw. Reszta świata powinna zadowolić się zoombucks. Możliwości zarobkowe swagbucks zostały już wcześniej opisane.

Może Ci się również spodoba