Zarabianie na udzielaniu odpowiedzi

 Osoby mogące uznać siebie za eksperta w danej dziedzinie powinny spróbować swoich sił na JustAnswer.

Dostępne dziedziny dosyć szerokie, obejmujące samochody, genealogie, weterynarie, prawo, medycynę, podatki, elektronikę, komputery… . Zgodnie z informacjami serwisu dostępnych jest ponad 175 specjalności.

 Niestety aby zostać uznanym za eksperta nie wystarczy tylko się zapisać. Konieczna jest weryfikacja umiejętności. Odbywa się to poprzez informacje dostarczone serwisowi jak CV, Resume oraz sprawdzenie umiejętności/wiedzy zgodnie z wybraną dziedziną.

 Podczas aplikowania, niezbędne mogą być również dodatkowe zaświadczenia jak dyplomy, dowód osobisty itp.

Proces składania aplikacji przebiega zgodnie ze schematem:

zarabianie na odpowiedziach

zarabianie na wiedzy

 Zarabianie to zwyczajne udzielanie odpowiedzi na nurtujące problemy klienta (w skrócie zwyczajne pytania). Rozwiązania można dostarczać tylko z wcześniej wybranych dziedzin. Ceny ustala zleceniodawca, przeważnie w przedziale 15-45$.

 Wszystko odbywa się live, więc i czas odpowiedzi (sformułowanie i wpisanie) nie powinien przekraczać 1h. Nauczyciele powinni być online aby móc otrzymywać pytania klientów i jednocześnie w miarę szybko udzielac odpowiedzi (pytania przychodzą również mailem). Eksperci otrzymują 25-50% zapłaty klienta (wartości pytania).

 Zarabiać można również na poleconych. Użytkownik otrzymuje 20% wartości pytań swoich poleconych(nowi klienci), ale tylko jeśli on wystawi pozytywną recenzje ekspertowi. Minimalna wysokość wypłaty “poleconych” to 25$ płatne na konto PayPal.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Karty Kredytowe / PayPal. Minimum 20$.
4. Zarabiamy na: Udzielaniu płatnych porad / odpowiedzi
5. Strona WWW justanswer.com

PrestoExperts

 Serwis ten zwany dawniej Live Person jest bardzo zbliżony do justanswer. Tutaj również można trzymać rozwiązanie od eksperta danej specjalności. Jeśli wierzyć informacjom portalu ilość kategorii tematycznych przekracza 600.

 Niestety na chwilę obecną możliwość rejestracji nowych Ekspertów wydaje się być zblokowana ( pomimo rejestracji as Ekspert). Możliwe, że jest to związane z migracją kont z poprzedniej domeny. Zarobek do tej pory kształtował się na poziomie 0,5-3$ za minutę połączenia ( chat lub rozmowa).

 Warto natomiast wspomnieć o referencjach. Zostanie partnerem serwisu wymaga niestety akceptacji. Osoby pragnące zarabiać na poleconych muszą przejść proces “klikania” i podania paru informacji o sobie.

zarabianie na odpowiedziach

 Czy warto aplikować, na pewno oferta jest atrakcyjna dla wszystkich posiadających doświadczenie w pozyskiwaniu nowych użytkowników. Wynagrodzenie jest dosyć wysokie do 75$/osobę.

 Zarobek uwarunkowany jest wybraną tematyką kampanii (Edukacja najbardziej opłacalna). Oferta nie jest limitowana geograficznie i nie jest konieczne posiadanie  jakiegokolwiek wcześniej konta na prestoexperts.

 

Może Ci się również spodoba