Zarabianie na wirtualnej walucie

Captcoins to niedawno utworzona wirtualna waluta. W samym wydarzeniu nie ma nic szczególnego, wirtualnych coinów jest już wprawdzie wiele. Natomiast wciąż jest możliwość otrzymania trochę captcoinów prawie za darmo.

Nie jest to śmieciowa waluta i całkowicie wymienialna na bitcoiny. Nie otrzymujemy jej całkowicie za darmo. Należy pobrać i zainstalować aplikację na androida. Jest to narzędzie gdzie wymieniamy dobrze wpisane CAPTCHA na captoiny.

Wysokość wynagrodzenia zależy od ilości poprawnie wprowadzonych znaków w ciągu godziny. Obecnie każdy wprowadzony znak jest wart 0.25 captcoinsów. Mając na uwadze urządzenie przenośnie i pewną wprawę przy wprowadzaniu znaków dałoby to około 100 znaków na godzinę. Jednak korzystając z zewnętrznej klawiatury wynik można znacząco poprawić.

zarabianie na bitcoinach

Należy odnotować, że nie wpisujemy znaków zwyczajnie czyli copy i paste co jest widoczne na ekranie. W pierwszej kolejności należy zapoznać się z treścią znaków czyli odszyfrować znaczenie a następnie przeprowadzić proste działanie matematyczne a otrzymany wynik wpisać jako rezultat. Instrukcja jest dostępna na stronie.

Wymiana CAPTCHA na captoiny możliwa jest co godzinę. Wypłata jest automatyczna i następuje po 15 claimach czyli wymianach.

W skrócie aby zarabiać należy wykonać następujące kroki:

 

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Potrzebny adres portfela do wirtualnej waluty zwanej captcoin
4. Zarabiamy na: CAPTCHA wymienialne na bitcoiny(captcoin)
5. Strona WWW captcoin.com

 

Może Ci się również spodoba