Zarabianie w Lindenach

 Squirrelcache oferuje użytkownikom pewien zarobek na wykonywaniu bookmarków stron ogłoszeniodawców. Jeszcze nie tak dawno temu serwis płacił w $. Obecnie wynagrodzenie jest niestety w Lindenach.

 Jest to waluta wykorzystywana w grze Second Life. Nowi użytkownicy Squirelcache muszą podać imię gracza podczas rejestracji lub stworzyć własną postać(jeżeli nie posiadają konta na SL).

zarabianie na bookmarkach

Aby zarabiać należy:

1 – Dokonać rejestracji na proponowanych stronach takich jak delicious.com, digg.com, bibsonomy.org oraz wielu innych. Pozwalają one na wrzucanie własnych bookmarków i udostępnianiu tej informacji publicznie (Czynność wykonywana tylko raz).

Teraz schemat postępowania wygląda tak:

a) Wybrać zadanie (pracę),

b) Stronę reklamodawcy plus dodatkowe informacje tytuł, opis, tagi, należy umieścić na wszystkich serwisach ( z punktu 1).

c) Poinformować Squirelcache o zakończeniu pracy.

d) Otrzymać wypłatę.

 Banery reklamowe przeznaczone dla nowych użytkowników oraz osób pragnących skorzystać z oferty witryny w charakterze reklamodawcy to dodatkowy sposób na dorobienie paru Lindenów.

Rejestracja jest otwarta na cały świat a każde wykonane zadanie równoważne jest minimalnej wypłacie 5L. Niestety obecnie serwis jakby podumarł, sporo jeśli nie większość wymaganych stron typu bookmark jest zlikwidowana. Jednym słowem brak jakiegokolwiek updatu od dłuższego czasu.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności(Wypłaty) 5 Lindenów w grze Second Life.
4. Zarabiamy na: 5L za każdy zrobiony zestaw bookmarków
5. Strona WWW www.squirrelcache.com

Może Ci się również spodoba