Promowanie linków/treści .. w Mylikes

 Serwis Mylikes oferuje nietypową metodę dorobienia paru groszy. Cały system opiera się na promocji linków własnych / tworzonych przez użytkownika.

 Lansowanie odnośników do materiału powinno(najlepiej) odbywać się poprzez media społecznościowe jak facebook, twitter, pinterest itp.

 Rejestracja jest prosta i otwarta na cały świat. Podczas zakładania konta warto pamiętać, że nazwa “full name” będzie wykorzystana do stworzenia otrzymanej podomeny. Jest to istotnie ponieważ tylko raz można ją zmienić. Zarabianie przypomina prowadzenie własnego serwisu www, który należy promować w internecie (ale tylko przypomina).

zarabianie w mylikes

 Użytkownik otrzymyje domenę gdzie dynamicznie ładują się wybrane bądź stworzone linki (treść strony) promocyjne włącznie z reklamami MyLikes. Do dyspozycji oddane zostały nazwy domen:

  • moja_nazwa.dailyviralpix.me,
  • moja_nazwa.lolnation.me,
  • moja_nazwa.inspireworthy.com,
  • lub przekierowanie do własnej domeny.

Cała konfiguracja strony to tylko dwa parametry:

  • układ wyświetlania treści,
  • motyw kolorystyczny.

 Naliczanie gotówki następuje w momencie kliknięcia w promowany link. Wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie, przeważnie od dziesiątych części centa do kilku centów.

 Przygotowanie treści nie pochłania wiele czasu. W skrócie jest to po prostu dzielenie się linkami do już istniejących treści. Bardzo często do zdjęć lub w filmów w sieci. Serwis po upływie 48h (zazwyczaj) szacuje wartość kliku na podstawie jakości generowanego ruchu.

 Należy więc mieć na uwadze miejsca promocji linków. Spamerskie kliki nie zarobią zbyt dużo. Zgodnie z informacjami na stronie wartość CPC jest obliczana na podstawie 30 parametrów i jednocześnie jest wyświetlana obok kampanii linku.

 Honorarium można otrzymać w charakterze zwykłej zapłaty PayPal / Wire Transfer lub też kart podarunkowych Amazon (tylko dla obywateli USA, Candady, UK, Australia).

 Niewątpliwie Mylinks jest wartą do sprawdzenia propozycją zwłaszcza przez osoby posiadające wielu followersów w mediach społecznościowych.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności PayPal raz miesiącu. Minimum 20$.
4. Zarabiamy na: Wynagrodzenie za kliki w stworzone linki (promowane głównie w mediach społecznościowych).
5. Strona WWW mylikes.com

Może Ci się również spodoba