Posty w Postloop

 Postloop to miejsce gdzie użytkownicy w zamian za posty zostawione na forach tematycznych otrzymują drobne wynagrodzenie.

 Warto podkreślić, że jest jeden właściwy język dla treści i jest to tylko angielski. Twórcy witryny już na wstępie zaznaczają, że każdy nowy użytkownik powinien dobrze posługiwać się angielszczyzną.

 Zarejestrować może się każdy, jednak wszyscy przechodzą próbę postów. Przed przystąpieniem do pracy zarobkowej należy przejść na forum postloop pod adresem  i zaznaczyć swoją obecność. Innymi słowy napisać 10 postów poprawnie gramatycznie i stylistycznie. Sprawdzenie i zatwierdzenie nie powinno zająć więcej niż 24 godziny.

zarabianie na postach

 Użytkownicy wynagradzani są punktami. Postloop nie zdradza jednak algorytmu według, którego odbywa się naliczanie punktów. Podane jest tylko uśrednione wynagrodzenie wynoszące w przybliżeni 0,08 centa za pojedyńczego posta. Minimalna wypłata to 5$ i jest to dokładnie 100 punktów.

 Nie istnieją limity narzucające ile można lub trzeba zarobić. Opinie o serwisie w internecie pozytywne. Użytkownicy witryny chwalą się, zarobkami w przedziale od 5$ do 10$ dziennie.

 Napisanie 10 postów zajmuje od 30 do 1h czasu, więc aby otrzymać pierwszą wypłatę równą 5$ poświęcamy od 5 do 10 godzin pracy. Wartość ta jest oczywiście przybliżona a osoby dobrze znające język będą potrzebować tego czasu mniej.

 Jak nietrudno się zorientować Postloop umożliwia nawet pracę w domu, przynajmniej na część etatu (10$ dziennie to prawie 300$ miesięcznie). Należy jednak mieć świadomość, że jest to pisanie prawie 200 postów w ciągu jednego dnia.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności (Wypłaty) PayPal. Minimum 5$.
4. Zarabiamy na: Pisaniu postów na forach.
5. Strona WWW www.postloop.com

Może Ci się również spodoba