Seekyt

 Autorzy tekstów, którym nie za bardzo odpowiadają strony pay per view, mogą wykorzystać serwis Seekyt.com.

Witryna umożliwia użycie własnego kodu AdSense, więc daje to dosyć jasny wgląd w system naliczania zarobków. Niestety istnieje podział zarobków w proporcji 65%-45%, większa część trafia do kieszeni użytkownika (podział dotyczy czasu nie wartości $ ).

 Publikowana treść musi być w 100% oryginalna oraz przeznaczona dla każdej kategorii wiekowej.

 Zaleca się aby posty zawierały przynajmniej 400 słów, oczywiście wszystkie w języku angielskim. Help zaleca materiał typu how-to, recenzje produktów lub top-tens …

Warto dodać, że AdSense nie jest jedynym reklamodawcą. Do wykorzystania są również:

  • Chitika
  • Viglink

 Aktywni użytkownicy nagradzani są punktami 100 – artykuł, 50 – komentarz, 5 – like. Jednak to obecnie nie ma bezpośredniego przełożenia na wynagrodzenie.

Pierwsze trzy publikacje sprawdzane są pod kątem poprawności i zgodności z regułami serwisu.

zarabianie na artykułach

 Bezproblemowe przejście tego etapu to koniec dalszej moderacji artykułów. Teraz wszystkie od razu pojawiają się na stronie.

 Jak głoszą plotki seekyt został sprzedany na początku 2015 osobie zwanej James Hakim. W takiej sytuacji zaleca się ostrożność oraz przeczekanie pewnego okresu próbnego, przed publikowaniem.

 Niewątpliwie strona jest warta uwagi. Użytkownik otrzymuje 3 narzędzia do monetyzacji. W przeciwieństwie do wielu innych podobnych serwisów jest możliwość dywersyfikacji przychodu. Portal jest alternatywą dla osób nie posiadających AdSense lub borykających się z blokadą jego konta.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności(Wypłaty) Zgodnie z systemi reklamowymi AdSense / VigLink / Chitika
4. Zarabiamy na: Pisaniu artykułów.
5. Strona WWW www.seekyt.com

Może Ci się również spodoba