TSU – płacący facebook

 Interesującą i zarazem opłacalną alternatywą facebooka jest sieć społecznościowa tsu.co. Wygląd serwisu całkiem przyjemny dla oka, być może nawet ładniejszy od wielkiego brata ;). Poruszanie się wśród opcji konfiguracyjnych całkiem łatwe, bardziej intuicyjne w porównaniu do facebooka. Minusem niestety jest znacznie mniejsza popularność strony. Polskich użytkowników jak na lekarstwo ;(.

Jak wygląda zarabianie ?

 Aby móc uczestniczyć w zyskach najlepiej uzyskać zaproszenie ze strony dotychczasowych użytkowników. Zaproszeniem jest email lub link głównego profilu np. http://www.tsu.co/doradjan Druga możliwość to indywidualna rejestracja i stworzenie własnej sieci powiązań przyjaciół, dzieci, followersów … jednym słowem “family tree”.

 Głównym wyznacznikiem wysokości zarobków jest ilość odsłon profilu. Nie jest to napisane wprost, jednak zgodnie z informacjami znalezionymi w sieci należy przyjąć około 5000 odsłon = 1S. Jednak my dostajemy tylko pewną część tych sródków. 10% trafia w ręce twórców serwisu a 50% z pozostałej części to nasze wynagrodzenie. Drugie 50% jest rozdysponowane wśród ciągu zaproszonych prowadzących od profilu, według stałego schematu czyli każdy następny “zapraszający” dostaję 1/3 z tego co zostało.

wypłaty w tsu

 Minimalna kwota wypłaty równa 100$ nie napawa optymizmem. Wprawdzie zaleca się publikowanie postów “wysokiej” jakości jednak w “polskiej” rzeczywistości osiągnięcie 100 baksów może okazać się sporym wyzwaniem i zabrać trochę czasu. Interesującą metodą na przyspieszenie oglądalności jest zwerbowanie 20-30 “dzieci”, którzy postąpią podobnie. Wypłaty można dokonać przelewem na konto lub czekiem.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Konto Bankowe / Czek. Minimum 100$.
4. Zarabiamy na: Prowadzeniu konta(własnego profilu) w Tsu.
5. Strona WWW tsu.co

Może Ci się również spodoba