Uniqpaid drobna zapłatna za drobne czynności

 Serwis uniqpaid oferuje użytkownikowi niewielkie wynagrodzenie w zamian za wykonywanie drobnych zadań. Wszystkie potrzebne informacje dotyczące płatnych ofert przychodzą mailem.

Zawierają linki kierujące zainteresowanego do produktów bądź usług reklamodawcy.  Dobrą stroną tego rodzaju pracy jest to, że nie trzeba niczego kupować. Dodatkowo witryna akceptuje użytkowników międzynarodowych.

 Czytanie “płatnych” emaili, jak zwykło się nazywać tego rodzaju zarabianie przez internet nie jest jedyną formą gratyfikacji. Użytkownik może brać udział w “hot cash offers”, gorących “dealsach”, odwiedzanie proponowanych stron.

zarabianie na ofertach

 Wypełnianie zadań zgodnie z zalecanymi wskazówkami wynagradzane jest punktami, wymienialnymi 20 dnia każdego miesiąca. Niewątpliwą zaletą systemu jest brak progu wypłaty. Jednym słowem środki można już przelewać na PayPal od 1centa(brak opłat za przelew). Inna metodą płatniczą jest czek jednak tutaj niezbędne minimum to 5$.

Program Poleconych

 UniqPaid posiada 3 poziomy system referencji. Bezpośrednie zapisy skutkują 10% zarobków poleconego. Dla drugiego oraz trzeciego stopnia wynosi odpowiednio 5% oraz 1%. Portal płaci również 1$ za każdą aktywną referencję czyli taka, która zarobiła przynajmniej 5$ lub więcej.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności(Wypłaty) PayPal no minimum. Czek 5$.
4. Zarabiamy na: Płatnych mailach / ofertach itp.
5. Strona WWW www.uniqpaid.com

Może Ci się również spodoba