Praca dla studentów (online)

 Inclick. pl jest platformą dla studentów, którzy lubią pracę online oraz chcą zarobić oraz/i zdobyć nowe umiejętności. Skorzystać z serwisu mogą osoby od 16 do 26 roku życia, o statusie studenta. Warunkiem uczestnictwa w platformie jest przesłanie skanu legitymacji uczniowskiej lub studenckiej.

 Aktywacja konta jest prosta – po zarejestrowaniu się w platformie należy kliknąć w link, który otrzymujemy mailem. Sama aktywacja konta daje nam 500 punktów na początek. Od tej chwili możemy wykonywać zadania i gromadzić punkty – po podjęciu się wykonania zadania rezerwujemy je i przeprowadzamy w określonym terminie.

praca dla studentów

 Za każde wykonane zadanie uzyskujemy konkretną ilość punktów, która zależy od stopnia jego złożoności. Jeśli uzbieramy 5000 punktów możemy zrealizować wypłatę w wysokości 50 zł. Zarobione środki wysyłane są na konto w przeciągu dwóch dni.

Jakie zlecenia widnieją na stronie ?

 Zasadniczo praca dla studentów dotyczyczy zadań, które można zweryfikować przez internet czyli pisanie artykułów, zajęcia związane z pozycjonowaniem, pisanie postów, przeszukiwanie sieci w poszukiwaniu potrzebnych informacji …

Ruch na stronie

 W platformie bierze udział ponad 70tyś użytkowników – w tym około 15tyś studentów oraz 2546 zlecających. Twórcy strony chwalą się, że wykonano 137tyś zadań.

Podsumowanie

 Opinie studentów o platformie pozytywne. Wysokość wynagrodzenia nie robi wprawdzie wrażenia. Jednak zawsze można portal potraktować jako okazję aby zarobić 50zł (dodatkowe 🙂 ). Na chwilę obecną pomimo całkiem licznego grona pracodawców ilość zlecanych zadań nie wydaje się być wysoka.

 Z drugiej strony Inclick. pl to pierwszy(?) darmowy program dla studentów, który stale się rozwija i jest niewątpliwie szansą dla osób uczących się na realny zarobek. Dodatkowo mogą oni wyszukiwać na Inclick. pl propozycje praktyk i prac czasowych. Portal działa legalnie, czyli podatki są płacone a wypłaty pieniędzy zabezpieczane.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony PL
2. SCAM NIE
3. Płatności (Wypłaty) Minimum 50zł. Przelew na konto bankowe.
4. Zarabiamy na: Zlecenia online (tylko studenci/ucziowie od 16 do 26 roku życia).
5. Strona WWW www.inclick.pl

UPDATE !!!!!!!!!!! – SERWIS JUŻ NIE FUNKCJONUJE. INFORMACJA ZE STRONY DOMOWEJ FACEBOOKA w dniu 30-12-2015 roku podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności serwisu inclick.pl. Pomimo naszych szczerych chęci na rozwijanie usług związanych z pracą na żądanie, rynek polski okazał się jeszcze nie gotowy na tego rodzaju rozwiązania.

Może Ci się również spodoba