Zujava

Zujava jest nowym i kolejnym 🙂 miejscem do publikacji własnych treści. Serwis dzieli się zyskiem z autorami. Nie jest jednak to strona pod AdSense.

Zarobki zliczane są na podstawie popularności artykułów oraz ilości publikacji. Szansą na zwiększenie zarobków jest promowanie produktów Amazon. Przeznaczony jest do tego celu specjalny moduł (kapsuła).

Zarabiaj na tekstach.

Po udanej rejestracji dowiadujemy się, że aktualnie jesteśmy żółtodziobami na poziomie Petting Zu.

Ten level jest równoważny z linkami typu nofollow w tekstach (które również nie będą indeksowane/publikowane). Według pomocy Zujava.com jest to sposób zapoznania się autorów z zasadami a zarazem miejscem stworzenia pierwszej dobrej jakościowo treści.

Chcąc opuścić żłobek należy napisać minimum 3 artykuły, wypełnić bio oraz poprosić o ponowne rozpatrzenie konta. Autorem serwisu jest współtwórca Squidoo i pewnie dlatego artykuły nazywane są Leaf-ami (Squidoo → lensy). Treść powinna być zgodna z zasadami, posiadać przynajmniej dwie sekcje (wyłańczając wstęp) . Niezbędne minimum to 250 słów.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=LsSHBqedD-w]

Warto wspomnieć o “referrer system”. Zujava oferuje 25% zarobków każdego poleconego. PayPal to jedyny sposób płatności z maksymalnym 60 dniowym oczekiwaniem. Próg wypłaty to 5$.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Przelew na PayPal. Minimum 5$.
4. Zarabiamy na: Własnych tekstach.
5. Strona WWW  Zujava.com

Może Ci się również spodoba